MAШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ FAVORIT L – 8101 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

MAШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ FAVORIT L – 8101

Favorit
1 Продажби

Димензии В/Ш/Д – 84,50 /59,70 /55,70 CM CM

Вртежи во минута (RPM) 1000

Капацитет 8 KG

Програми 15

Енергетска класа А+++

Потрошувачка 194 KWH/ANNUM

Потрошувачка на вода 10224 L/ANNUM

Бучава 58 DB

Бучава при центрифугирање 78 DB

Брза програма 15 минути на 30 °C

Гаранција 5 години

Бесплатна испорака

15,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница