Фрижидер Favorit F140 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Фрижидер Favorit F140

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии В/Ш/Д: 84/48/56 cm

Волумен: бруто 64 L / нето 63 L

Енергетска класа: А+

Потрошувачка на ел. енергија: 168 kWh / год

Ниво на соленост: 43 dB

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks