Правосмукалка Favorit FVC156 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Правосмукалка Favorit FVC156

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет за прашина: 2,0 l

Црево со можност за вртење од 360 степени

Голема рачка

Издувен HEPA филтер

Должина на кабел: 4,5 m

Моќност 2000 W

Гаранција 1 година

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks