Телевизор Favorit Led 40DN4JM3T2A-70FHD - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Телевизор Favorit Led 40DN4JM3T2A-70FHD

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијагонала: 40” (101 cm)
Лед
Резолуција: 1920X1080 (FULL HD)
Смарт
Wireless
Андроид
Meморија: MEMORY 4GB, RAM 512MB
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница