Машина за сушење Favorit W-82HP - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за сушење Favorit W-82HP

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тип со топлотна пумпа

Капацитет 8 кг

Лед дисплеј

15 програми

Димензии В/Ш/Д 85/60/60

 

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks