Машина за Садови Favorit F45-Y15 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Машина за Садови Favorit F45-Y15

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа А++
Димензии В/Ш/Д 85/45/60
Максимален капацитет 10 сетови
Програми 6
Брз програм 30 мин на 40 °C
Копче за половично полнење
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница