Електричен шпорет Favorit CC 600 SF - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , , , , ,

Електричен шпорет Favorit CC 600 SF

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 25,600ден 26,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа А
Димензии 85 / 60/ 60 cm
4 грејни зони на плочата
Волумен на рерната: 58 L
Управувачка плоча со 6 прекинувачи
2 длабоки тави
1 решетка
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

 

 

Бренд

Продавница