Favorit Машина за перење L 6101 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Favorit Машина за перење L 6101

Favorit
7 Продажби

ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 84,50 /59,70/49,70 CM
ВРТЕЖИ ВО МИНУТА (RPM) 1000
КАПАЦИТЕТ 6 KG
ИНОКСЕН БАРАБАН 44 Л.
ПРОГРАМИ 15
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++
ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 151 KWH/ANNUM
ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА (Л/ГОД.) 9900 L/ANNUM
БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ 58 DB
БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ 77 DB
БРЗА ПРОГРАМА 15 МИНУТИ НА 30 C

15,330ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница