Телевизор FAVORIT 32DN4M3T2S2A-11HD SMART - КУПИ НА РАТИ
-26%
, , ,

Телевизор FAVORIT 32DN4M3T2S2A-11HD SMART

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,100ден 10,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијагонала: 32” (80cm)
LED
Резолуција: 1366X768 (HD READY)
Wireless
Меморија 4GB, RAM 512 MB
SCART,HDMIX3,VGA,USB X2, SUPPORT CL+, WI-FI
ANDROID 11
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

Бренд

Продавница