Клима Favorit 1200 BTU Inverter - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Клима Favorit 1200 BTU Inverter

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 28,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа А++
Капацитет на ладење Btu/h;W-3200(1000~3500)
Капацитет на греење Btu/h;W-3200(1000~4000)
Напојување A-4.7(1.3~5.6) Греење-A-4.5(1.3~7.1)
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница