МОПЕД JONWAY YY50QT-6B (GY-02A) ЦPH - КУПИ НА РАТИ
, , ,

МОПЕД JONWAY YY50QT-6B (GY-02A) ЦPH

JONWAY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 61,690ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Зафатнина: 49.6 cm3
Jачина на мотор: 2.9 kw
Маса на празно возило: 97 kg
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница