МАШИНА ЗА САДОВИ GORENJE GS 642 E90W - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

МАШИНА ЗА САДОВИ GORENJE GS 642 E90W

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Број на комплети: 13
Број на програми: 6
Одложен старт 0-24 часа
Контрола со допир (TouchControl)
Индикатор за крај на миење
Светлосно – звучен сигнал
Одложен старт 0-24 часа
Број на температури на миење: 4
Температура на миење 40/55/60/65/70°C
Заштита од прелевање: Целосен AquaStop
Програма за самочистење
Функција Speedwash (4 дополнителни програми)
Потрошувачка на вода: 11 l
Проценета годишна потрошувачка на вода: 3080 l
Максимална температура на влезната вода: 60 °C
Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa: 0.92 kWh
Бучност: 47 dB(A)
Димензии (ШxВxД): 600x845x597 mm
ГАРАНЦИИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница