KONCAR Машина за перење и сушење PS 1486MKINV - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

KONCAR Машина за перење и сушење PS 1486MKINV

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 35,790ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет (kg): 8 (перење) / 6 (сушење)
Вртежи во минута центрифуга (o/min): 1400
Електронско управување
Инвертер мотор
Максимална температура на перење (програма): 90°C (памук)
Сигнал за протекување
Заштита од деца
Сигнали за отворена и заклучена врата
Сигнал за запушен филтер
Сигнал за низок притисок на вода
Програми за перење: 14
Функции
Start / pauza: +
Предперење: +
Интензивно перење: +
Дополнително плакнење: +
Одложено перење: +
Anti alergik/стерилизација: +
Дополнување: +
Одбирање на број на центрифугирање
Бирање температура (°C): cold-20-30-40-60-90
LCD дисплеј: +
Пумпа со филтер: +
Inox бубањ: +
Полипропиленска када: +
Енергетска класа: B/E (без/со сушење)
Потрошувачка енергија (kWh/циклус): 0,56/3,76 (без/со сушење)
Потрошувачка на вода (lt): 48/90 (без/со сушење)
Времетраење на стандарден програм (h:min): 3:38/9:30 (без/со сушење)
Напон (V ~): 220-240
Вкупна приклучна моќ (kW): 1,9
Димензии ВхШхД (cm): 85×59,5×47,5
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница