Електричен шпорет Koncar SE 6040 V BR1 - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , , , , ,

Електричен шпорет Koncar SE 6040 V BR1

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,700ден 14,440ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A
Димензии (ВхШхД): 85/60/60 cm
Број на функции на рерната: 3 (0+3)
Волумен на рерната: 72 l
ГАРАНАЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница