ДЕТСКА СОБА ТЕЕН СИНА - КУПИ НА РАТИ
, , ,

ДЕТСКА СОБА ТЕЕН СИНА

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 25,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензија на плакар: 90 x 48 x 200
Димензија на биро: 100 x 50 x 77
Димензии на ТВ комода: 80 x 40 x 30
Боја: сина со бела
Материјал на изработка: иверка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА