ШИБЕР ВИН-2 200 АРТИСАН - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ШИБЕР ВИН-2 200 АРТИСАН

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 21,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 201 x 61 x 201 cm
Боја: Артисан со Сива (Цемент)
Изработка: Плакар изработен од висококвалитетна иверка со три фиоки
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА