STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PEY 18/21/24 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PEY 18/21/24

STIEBEL ELTRON

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,350ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Електронско управување за целосно константна температура
Елегантен дизајн – само 93 mm тенок
Менувачки избор на јачина ( 3/in1 ) од 18/21/24 kW
Електронско детектирање на воздушни меури
Греење на водата со систем на голи жици со  пластичен грејач
Погоден за мека и тврда вода
Дијагностички систем
Степен на заштита од прскање на водата IP 25
Избот на 7 различни температури , степени на сила од 30 до 60°C
Едноставна и брза монтажа
Волтажа : 3/PE ~ 400 V
Осигурачи : 32 / 32 / 35 A
Димензии (ВхШхД) : 485x226x93 (mm)
Тежина 3.6 кг
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА