Камин Prity S3W17 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Камин Prity S3W17

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 55,270ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 22 kW
Погоден за простории до 122 m2
Литража на котел : 23 l
Големина ( a x b x h /cm) : 57 x 53 x 93 /cm
Тежина : 118 кг
Гориво : дрво, јаглен
Дрвени рачки на вратите
Преграда за чување суви и влажни дрва
Декоративни насликани странични плочи
Опремен со два рачни амортизери:
Преден амортизер за контрола на довод на воздухот
Амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница