Велосипед TRINX K-036 19" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Велосипед TRINX K-036 19″

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модел:TRINX STRIKER K036
Рамка:26″*19″ челични цевки во специјална форма
Вилушка:Trinx челична суспензија патување:100mm
Mенувач:Shimano FD-TZ30
Преден менувач:Shimano FD-TZ30
Заден менувач:Shimano RD-TZ5
Himanx: Ten Steel 14-28T
Синџир: Hi-Ten челична
Kочница:легура механички диск комплет
Tркала: Trinx легирана гума со двоен ѕид: CST 26″*1.95″ 27TPI
Тркала со синџир: 24/34/42T*170L
HUB: Trinx
Седло: TRINX Sport
Педали: TRINX Sport
Handlebar: Trinx Flat
ДРЖАЧ ЗА ШИШЕ + ШИШЕ
СВЕТЛО
ТОРБИЦА
АЛАТ
ЗВОНЧЕ
БРАВА ЗА ВЕЛОСИПЕД
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница