TRINX MAJES 100 ELITE 27.5 HYDRAULIC - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

TRINX MAJES 100 ELITE 27.5 HYDRAULIC

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 23,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

РАМКА: Скриени кабли со цевки во специјална форма на TRINX легура 27,5″*16″/18″/20″
ВИЛУШКА: Патување со суспензија: 100 мм

SHIFTER: LTWOOD A2

FD: SUNRACE FD-QD-35

RD: SUNRACE FD-QD-35

КАСЕТА: 7S 14-28T

Синџир: 7S

СОПИРАЊЕ: Механички диск од легура TRINX

RIM: Двојни ѕидови од TRINX од легура

ГУМА: ЧАОЈАНГ 27,5″*1,95″

Тркало со синџир: Челик 24/34/42T

HUB: Диск HUB

САД: TRINX Sport

SEATPOST: TRINX Hi-Ten Steel

СТЕБЛО: TRINX легура

РАЧНИК: TRINX Hi-Ten Small Rise
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница