Детски велосипед Rider 8834 20” - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Детски велосипед Rider 8834 20”

Rider

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Алуминиумски бандажи
Две кочници
Шише за вода
Метален рам
Тркала 20″
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница