Машки велосипед Trinx X7 Pro - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Trinx X7 Pro

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 43,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Алуминиумска рамка
Големина на тркало: 29“
Големина на рам: М-16“
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница