Машки велосипед Trinx K-036 Pro - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Trinx K-036 Pro

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на тркало: 29“
Челична рамка
Големина на рамка L-19″
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

 

Бренд

Продавница