Детски велосипед Rider 8832 12” - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Детски велосипед Rider 8832 12”

Rider

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,750ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Алуминиумски бандажи
Две кочници
Шише за вода
Помошни тркала
Метален рам
Големина на тркала 12 ″
Наменет за возраст од 2 – 5 години
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница