Машки велосипед Eurobike Carbon 29 M370 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Eurobike Carbon 29 M370

EUROBIKE

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 47,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на рам: М-17, L-19“
Големина на тркало: 29“
Карбонска рамка
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Продавница

Бренд