HAMACHI ANGEL - КУПИ НА РАТИ
, ,

HAMACHI ANGEL

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 74,370ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Сооднос на компресија:10,5:1
Дијаметар на цилиндар:39 mm
Мозочен удар на клипот:41,5 мм
Менувач:CVT автоматски
Методи на палење:CDI
Д x Ш x В:1850*695*1115 мм
Основа на тркала:1300 mm
Сува тежина:83 кг
Максимална тежина на товарење:150 кг
Кочница / Предна:Диск
Гума/Предна:3,50-10
Суспензија /Предна страна:Хидраулична телескопска вилушка
Суспензија /Задна страна:Задебелена пружинска амортизација
Капацитет на гориво:6,6L
Потрошувачка на гориво:2,5 литри/100 км
Максимална брзина:49 (км/ч)
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд