Машки велосипед Viper Gravity L - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Viper Gravity L

VIPER

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 21,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на рам: L-19“
Големина на тркало: 26“
Алуминиумска рамка
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

 

Бренд

Продавница