Женски велосипед Rapid london green 28” - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Женски велосипед Rapid london green 28”

RAPID

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

7 брзини
Shimano менувач
Дупли алуминиумски бандажи
Тркала 28”
V-Brake кочници
Меко и удобно седиште
Предна корпа
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница