Сет од маса и 2 столици SAYLOR кафени - КУПИ НА РАТИ
-18%
, , ,

Сет од маса и 2 столици SAYLOR кафени


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,590ден 7,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Површината на масата е од калено стакло (5мм)
Димензии на маса
Дијаметар: 60 см
Висина: 57 ​​см
Димензии на полицата: D30x8 cm
Димензии на стол:
Должина: 65 см
Длабочина: 62 см
Висина: 75 см
Висина на седиштето: 41 см
Длабочина на седиштето: 45 см
Висина на наслонувач: 40 см
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА