СТОЛ ОСКАР - КУПИ НА РАТИ
, , ,

СТОЛ ОСКАР

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензија: 91 х 55 х 150
Боја: даб со светло сива
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА