Телевизор LG 55" 4K HDR Smart UHD TV - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор LG 55″ 4K HDR Smart UHD TV

LG

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 38,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

55″(135cm) 4к HDR Smart UHD TV
DVB-T2/C/S2
Резолуција: (3840 x 2160 pix)
100Hz PPR
Вграден Wi-Fi
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница