МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ CANDY CSOE C9DG-S - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ CANDY CSOE C9DG-S

Candy

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 21,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Кондензациска сушара
Капацитет: 9 kg
Број на програми: 20/SmartPro
Сертификат Woolmark
Функцијата меморија
Функција Snap&Dry
Волумен на барабанот: 125 l
Одложен почеток: 24 h
Тип на дисплеј: ЛЕД
Индикатор за завршување на циклусот
Водено сушење и синкронизација
Поврзување: Wi-Fi/Bluetooth hOn апликација
Годишна потрочувачка на електрична енергија: 616 kWh
Димензии (ШxВxД): 596 x 850 x 585 mm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница