VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH35AERI+ - КУПИ НА РАТИ
-24%
, , , , , , ,

VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH35AERI+

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 34,500ден 45,550ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Препорачана површина: до 35 м2
Капацитет на ладење: 3,52 kW
Капацитет на греење: 3,81 kW
Фреон: R32
Енергетска класа на греење: А++
Енергетска класа на ладење: А+++
LED екран
самодијагностика, soft start, sleep mode, Turbo mode, ionizator, timer, auto restart, auto mode, I feel функција
Dust филтер
Bio филтер
Wi-Fi ready
Сушач на преостаната влага, греачи на компресорот и кондензаторот, функција за штедење на енергија, работа при низок напон, заштита за вентилот на надворешна единица
Рамна предна маска
Греење и ладење при температура -25°C
Опсег на работа: -25°
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница