Машки велосипед Venssini forza FOZ261 26"/17" - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , ,

Машки велосипед Venssini forza FOZ261 26″/17″

VENSSINI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,000ден 11,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Седиште црно сино CENTURY SG-322

Рачки за волан MEGA црно портокалови краци

Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црн

Сет V PVC без рачки кочници

Педали PVC KLASIK со лагер

Среден погон MTB црн 22/32/42Т

Средна осовина MTB на штраф 5S

Ланец MTB MAYA Z33 P6001

Обрач  V1 26″ сив 36 дупки V1.26SV.

Предна глава MTB 36R

Задна глава MTB 36R

SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU

Индекс на фаза жолт 13T-28T SHUN FENG

Среден менувач TOP PULL FRICTION 42T SIPO

Заден менувач SHIM. TZ KUKA ARDTZ500GSB

Рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks