Фритеза Vivax DF-2003 SS - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Фритеза Vivax DF-2003 SS

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,170ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 2000 W

Капацитет: 3 kg

Контрола на температура

Термоизолирано куќиште

Тело од нерѓосувачки челик

Бесплатна достава

Бренд

Продавница