VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH35AEMIS - КУПИ НА РАТИ
-23%
, , , , , , ,

VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH35AEMIS

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 26,450ден 34,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Препорачана површина: до 35 м2
Капацитет на ладење: 3,52 kW
Капацитет на греење: 3,81 kW
Фреон: R32
Циркулација на воздухот: 520 m3/h
Енергетска класа (ладење/греење): А++ / А+
SEER коефицент: 6,1
SCOP коефицент: 4
LED екран
Функционалности: -Turbo mode,sleep mode, soft start, auto restart, auto mode, timer
Dust филтер
Bio филтер
Влезна снага на ладење: 1256W
Влезна снага на греење: 1154W
Опсег на работа: -15°C≤T≤50°C
Капацитет на одвлажнување: 1,2l/h
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница