KONCAR Замрзнувач LHV1A 200BM - КУПИ НА РАТИ
-6%
, , , ,

KONCAR Замрзнувач LHV1A 200BM

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,200ден 16,240ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Боја: Бела
Енергетска класа: F
Вкупен корисен волумен: 198 l
Димензии ВхШхД: 85×81,2×55 cm
Рачно одмрзнување
Регулација на температура
Зичани копници во сандакот: 1
Лопатка за мраз
Ногарки за нивелација
Можност за работа како ладилник
Разладно средство: R600a (0,056 kg)
Капацитет на замрзнување: 9 kg/24h
Климатска класа: N-SN-ST-T
Компресор: 1
Напон: 220-240 V~
Потрошувачка на енергија kWh/god: 250
Број на звездички: 4
Бучност (dB): 41
Тежина neto/bruto: 30/33 kg
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд