Машина за перење KONCAR PR 10 8.FCP3 – КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машина за перење KONCAR PR 10 8.FCP3

Končar

Машина за перење KONCAR PR 10 8.FCP3
Капацитет (kg): 8
Број на вртежи (o/min): 1000
Енергетска класа: A+++
Боја – бела
Број на програми: 15
Гаранција 3 години

18,630ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница