Базен Intex Greywood 457Х122 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Базен Intex Greywood 457Х122

Intex

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 38,520ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 457 х 122 см
Троен слој на SUPER-TOUGH ™ ПВЦ и обработен челик, отпорен на ‘рѓа и корозија
SUPER-TOUGH ™ трислоен ПВЦ: еден внатрешен и еден надворешен слој со густ ПВЦ и еден среден слој во полиестер
Капацитет: 16.805 л на 90%
Базенот доаѓа со следниве додатоци: Скала, Пумпа за филтрирање на вода од 3.785 l / h , Подлога што треба да се стави под базенот, Прекривка
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

Бренд

Продавница