Базен масажер Intex Pure Spa 216×71 cm - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Базен масажер Intex Pure Spa 216×71 cm

Intex

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 71,290ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Две перничиња за глава од мемори пена
Димензии: Дијаметар 216cm x висина 71cm
Максимален капацитет: 6 луѓе
Капацитет на вода: 1098 L
Греач: 2200W / 220-240V
Проток на пумпата: 1,741 L/h
Температура: 20°C – 40°C
Тежина: 51.3kg
Покривка, Торба за пренос и складирање, Две рачки
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

Бренд

Продавница