Бензиска косилка Iskra BN46PL-RV145 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Бензиска косилка Iskra BN46PL-RV145

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Kапацитет на моторот: 139 cm3
Моќност: 2,5 kW (3.4 КС)
Вртежи во празно: 3000 врт / мин
Тип на мотор: четворо тактен
Воздушно ладење
Резервоар за масло: 1,6 L
Резервоар за нафта: 0,55 L
Регулација на висината на сечење: 20-75 mm
8 позиции за прилагодување на висината (централно)
Максимално сечење во ширина: 480 mm (19 “)
Тркала: Пред 178 mm (7 “) Задна 254 mm (10”)
За тревни површини до: 1600m2
Тежина на апаратот: 36 кг
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница