VILLAGER Електрична косилка VILLY 1200 P - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

VILLAGER Електрична косилка VILLY 1200 P

VILLAGER

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,330ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Електричен мотор
Лесна конструкција
Удобно држење
Подесување на висината за сечење
Работен напон 230 V ~ 50Hz
Приклучна сила : 1200 W
Распон на шишање: 320 мм
Површина за сечење 400 m²
Висина на сечење (5 нивоа) 20 – 60 мм
Преден / заден дијаметар 140 mm / 140 mm
Тип на куќиште: полипропилен
Колекторски волумен 26 l
Тежина 9 кг
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница