БИФЕ АГЕНС - КУПИ НА РАТИ
,

БИФЕ АГЕНС

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,950ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

ДИМЕНЗИИ: 154 х 43 х 85 cm
БОЈА: – Венге со астра – Сонома – Орев адмирал – Даб дакота
МАТЕРИЈАЛ: Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм
ОПИС: Бифе изработено од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со 4 врати и една фиока
ПРЕДНОСТИ: Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм Меко затварање
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА