ШИБЕР ПРОМО - ВИНЕР - КУПИ НА РАТИ
-15%
, , , , ,

ШИБЕР ПРОМО – ВИНЕР

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,105ден 21,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Вид плакар: лизгачки врати
Димензија: 220 x 61 x 210
Димензија висина: 210
Димензија длабочина: 61
Димензија ширина: 220
Боја: сонома со бела, бела со сонома
Материјал на изработка: иверка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА