ПЛАКАР ЛУКС 22 - КУПИ НА РАТИ
-10%
, , , , ,

ПЛАКАР ЛУКС 22

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 26,640ден 29,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Висина: 241
Димензија: 204 х 52,5 х 241
Длабочина: 52.5
Материјал на изработка: иверка
Ширина: 204
Боја: бела сјај со бела фладер
Вид плакар: ормар
Меко затворање: да
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА