ЛЕЖАЈ САНДРО 140 - КУПИ НА РАТИ
-20%
, , , , , ,

ЛЕЖАЈ САНДРО 140

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,920ден 17,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 145 х 204 х 84 cm
За душек: 140х200 cm
Боја: бела
Опис: лежај изработен со висококвалитетни материјали 18мм, овој кревет е изграден да трае и да обезбедува максимална удобност. Тапацираниот дел за глава додава луксузен допир додека дополнителната голема фиока е совршена за потребите за складирање. Идеален за секоја модерна или традиционална спална соба.
Вклучена подница.
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА