БИРО АГОЛНО ТЕЗАУР - КУПИ НА РАТИ
, ,

БИРО АГОЛНО ТЕЗАУР

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

ДИМЕНЗИИ:  160 x 160 x 91 cm
БОЈА: Црна
МАТЕРИЈАЛ: Висококвалитетна иверка 16мм
ОПИС: Аголно биро изработено од висококвалитетна иверка од 16мм. Биро прилагодено за компјутерски игри. Широката површина ќе смести три монитори, со дупка за кабли.
ПРЕДНОСТИ: Бирото има далечинско контролирано RGB осветлување и простор прилагоден за стационарен компјутер. Вклучува држачи за пијалок и слушалки
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА