ОРМАР БОКИ - КУПИ НА РАТИ
-21%
, , , , ,

ОРМАР БОКИ

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,900ден 18,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Висина: 190
Димензија: 160 x 50 x 190
Длабочина: 50
Боја: даб со бела
Материјал на изработка: иверка
Ширина: 160
Вид плакар: ормар
Плакар со огледало: да
Плакар со фиоки: да
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА