ОРМАР ОРГАНЗА МЕБЕЛ ВИ - КУПИ НА РАТИ
-15%
, , , , , ,

ОРМАР ОРГАНЗА МЕБЕЛ ВИ

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,810ден 18,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Висина: 230
Димензија: 140 х 52 х 230
Длабочина: 52
Боја: тортана со бела
Материјал на изработка: иверка
Ширина: 140
Вид плакар: ормар
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА