Блок кујна ЏЕРСИ - КУПИ НА РАТИ
, ,

Блок кујна ЏЕРСИ

Мебел Ви
4 Продажби

  • Димензии:
  • – горен ред: 260 х 30 х 72 cm
  • – долен ред: 260 х 55 х 72 cm
  • Боја: Црна со бела.
  • Боја на плотна: Црна Сјај
  • Изработка: Блок кујна со лице изработено во сјаен медијапан и бела иверка корпус со вклучена плотна. Горен дел Црн МДФ Сјај со долен дел Црн МДФ Сјај.
  • *Мијалникот не е вклучен во цената.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.

29,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.